همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
سیستم دفاع ضد پهپاد GPS با برد 7-15 کیلومتر برای مقابله مؤثر با تهدیدات پهپادی
| وزن خالص جعل: | 15.5 کیلوگرم |
|---|---|
| روش های جعل: | مکان جعلی، حرکت دایره ای، حرکت خطی، جمینگ فوق العاده |
| قدرت خروجی تک: | 20 وات (بستگی به شکل نهایی دارد) |
سیستم دفاع ضد پهپاد قابل حمل 9 کاناله به شکل تفنگ طراحی شده برای امنیت پیشرفته در مناطق حساس با فاصله مسدود کننده 2000 متر
| ابعاد: | 710*370*205mm |
|---|---|
| وزن: | حدود 7.5 کیلوگرم |
| محدوده پارازیت: | 100-2000 متر |
جمر پهپاد کوچک قابل حمل 4 کاناله با برد اختلال 50-500 متر برای کاهش تهدیدات پهپادی
| بعد: | 128x52x291mm بدون آنتن |
|---|---|
| وزن: | 2.5 کیلوگرم |
| توان خروجی تک کانال: | 5-10 وات |
سیستم دفاعی ضد پهپاد مغناطیسی نصب شده بر روی خودرو با ۱۴ کانال، تغذیه با برق AC 220V DC 24V، ضد پهپاد FPV برای اقدامات امنیتی پیشرفته
| ابعاد: | L 603mm XW 445mm XH 455mm |
|---|---|
| نوع آنتن: | آنتن فنری Omni بالا / آنتن پنل جهت دار |
| محدوده پارازیت: | 100-2000 متر (بستگی به شکل نهایی دارد) |
9 باند کمد پشتی با قدرت بالا با کنترل دور سیم
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی عصبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، Paypal، وسترن یونیون، T/T |
محدوده 5000 متری GPS Spoofing، دستگاه پارازیت GNSS با باتری داخلی برای مسدود کردن ضد پهپاد با نرم افزار کنترل
| محدوده پارازیت: | 3-5 کیلومتر (بستگی به شکل نهایی دارد) |
|---|---|
| قدرت خروجی تک: | 10 وات (بستگی به شکل نهایی دارد) |
| منبع تغذیه: | باتری داخلی + DC 24 ولت |
سیستم UAV-J2020 سری 160MHz 230W Spektrum Detection Counter
| نوع: | سیستم ضد UAV / UAS (سیستم تشخیص و اقدامات ضد هواپیماهای بدون سرنشین) |
|---|---|
| محدوده فرکانس شناسایی: | 10MHz ~ 6GHz (دریافت باند کامل) |
| پهنای باند تشخیص در زمان واقعی: | 160 مگاهرتز |
سیستم پارازیت GPS 6 کاناله 3000 متری برای ضد پهپاد UAV با موقعیت GPS جعلی و پارازیت فوق العاده
| نام محصول: | جعل جی پی اس |
|---|---|
| فرکانس کاری: | BDS، GPS، GNSS، GALIELO |
| توان خروجی تک کانال: | 10 وات |
سیستم دفاعی بدون سرنشین بدون سرنشین بدون سرنشین بدون سرنشین ضد آب
| محدوده پارازیت: | شعاع 300 تا 500 متر |
|---|---|
| وزن: | 4.95 کیلوگرم |
| اندازه: | Host: 280*180*90 mm; میزبان: 280*180*90 میلی متر; Antenna: 500 mm آنتن: 500 |
6 باند پوشش کامل سبک اسلحه قابل حمل ضد هواپیماهای بدون سرنشین (UAV Jammer) 1500 متری فاصله گیر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی عصبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ پرداخت کامل قبل از حمل و نقل، T/T، Western Union، PayPal |

