همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 150w cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 12 محصولات.
سیگنال تلفن همراه 3G 4G 5G جمر جهت دار ثابت ساخته شده در آنتن های همه جهته
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
4G 5G WiFi سیگنال تلفن همراه 12 آنتن کنترل مدیریت نرم افزار قابل تنظیم
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
4G 5G WIFI تلفن همراه سیگنال جمر 22 باند 150 وات قدرت بالا
| محدوده پارازیت: | 1-200㎡ (هنوز به قدرت سیگنال در ناحیه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 22 آنتن همه جهته |
| اندازه: | 380*220*85 میلیمتر |
جمر سیگنال تلفن همراه با شعاع 35 متری 8 باند EST-504K8 130 وات پرقدرت DC12V 20A
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-35M (می تواند مطابق با نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
سیگنال ثابت تلفن همراه آنتن داخلی برای 5G WIFI
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
AC 220 ولت 12 آنتن 2 وات 35 متر مسدود کننده سیگنال 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-35M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
کنترل نرم افزار مدیریت هوشمند اینترنت اشیا اختیاری EST-804F12 12 باند تلفن همراه 2G 3G 4G 5G سیگنال جمر WIFI
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
مسدود کننده سیگنال 6 آنتن 600 واتی تلفن همراه با قدرت بالا GSM / 3G / WIFI / 4G LTE
| مواد: | فلز + الکترونیک |
|---|---|
| شعاع محافظ: | 50-500 متر |
| سیگنال محافظ: | سیگنال تلفن همراه، WIFI، GPS، UHF، VHF یا مشتری |
جمر 12 باندی 5 گرمی تلفن همراه سیگنال Wifi Jammers EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK سیگنال جمر کنترل از راه دور 25 متر
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/دوربین ه |

