همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 5w portable signal jammer ] همخوانی داشتن 23 محصولات.
سیگنال جمر تلفن همراه 2800 میلی آمپر ساعت تک آنتن WIFI دستی
| محدوده پارازیت: | 1-15M (بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
|---|---|
| باتری داخلی: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| منبع تغذیه: | AC110-250V/DC12-36V |
10 باند زمانبندی جهتدار تلفن همراه 2G 3G 4G و وایفای و مختل کردن سیگنال واکی تاکی
| محدوده پارازیت: | 1-60 متر (آنتن پانل رو به جهت) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن پنل جهت دار |
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند OEM شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VH |
GNSS 1.5G GPS 2.4G 5.8G Anti UAV Drone Jammer Module
| فرکانس: | 1.5G: 1500-1600MHz; 1.5G: 1500-1600 مگاهرتز؛ 2.4G: 2400-2500MHz; 2.4G: 2400- |
|---|---|
| توان خروجی: | 2W/5W/10W/20W/30W/50W/100W، OEM را بپذیرید |
| کسب کردن: | 37/40/43/45 dBm |
مخزن سیگنال تلفن همراه ضد آب بلستر Shelter برای پمپ بنزین EST-808G
| منبع تغذیه: | آداپتور برق ای - سی |
|---|---|
| زمان عملیات: | 24 ساعت مداوم |
| مصرف برق: | 5 وات |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 2G 3G قابل حمل / قطع کننده / ایزولاتور EST-808HB
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA.GSM، DCS/PHS، 3G |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 30dbm
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
جی پی اس + WIFI + مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل 3G / مسدود کننده EST-808HI برای مدرسه
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| آنتن: | 6 آنتن |
کتابخانه 808HI قابل حمل تلفن همراه مسدود کننده GPS WIFI 3G 30dBm
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| آنتن: | 6 آنتن |
تقویت کننده سیگنال تلفن همراه WIFI 3G 30dBm , مسدود کننده سیگنال موبایل 6 آنتن
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| آنتن: | 6 آنتن |
6 آنتن جمر تلفن همراه 10 متری قابل حمل با باتری لیتیوم یونی 7.4 ولتی 3600 میلی آمپر ساعتی
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر (-75dBm) |
|---|---|
| آنتن: | 6 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | تلفن همراه 2G/3G/4G و شبکه WiFi / بلوتوث |

