همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ gps jammer blocker ] همخوانی داشتن 162 محصولات.
ردیاب خودرو خودرو GPS Jammer / Blocker EST-808KA2 با آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
آنتن مسدود کننده سیگنال جی پی اس تلفن همراه برای ضد ردیاب خودرو
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
مسدود کننده سیگنال GPS خودرو قابل حمل / مسدود کننده / جدا کننده EST-808KB برای سفارشی
| فرکانس: | 1500-1600 مگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| قدرت خروجی کانال: | 3dBm/30KHz (دقیقه) |
جمر سیگنال GPS قابل حمل دستی / مسدود کننده EST-808KE برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM،DCS/PHS،3G،GPS |
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر |
مسدود کننده سیگنال GPS 800mW 30dBm 1500MHZ مسدود کننده، جیپیاس جمر
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
سیگنال جمر/مسدود کننده سیگنال تلفن همراه ماهواره ای جی پی اس 33dBm با آنتن Omni
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
|---|---|
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
| توان خروجی: | 2 میلی ولت |
مینی قابل حمل سیگنال جی پی اس جمر / مسدود کننده / جدا کننده EST-808KC، 3 آنتن
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| مصرف برق: | 1 W |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال GPS تلفن همراه EST-808I با 6 آنتن WIFI
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال GPS خودرو دستی EST-808KB، فرکانس 1500 - 1600MHZ
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
12W 6 باند WIFI 3G GPS سیگنال جمر / مسدود کننده EST-808I برای سفارشی، 33dBm
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |

