همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ handheld cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 39 محصولات.
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 8 باند دستی 2G / 3G / 4G / مسدود کننده وای فای AC110V-240V
| اندازه: | 140×75×35 میلی متر بدون آنتن |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | سیگنال جمر |
GPS LOJACK تلفن همراه سیگنال جمر قابل حمل ضد ردیابی دستی
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
سیگنال جمر تلفن همراه 2800 میلی آمپر ساعت تک آنتن WIFI دستی
| محدوده پارازیت: | 1-15M (بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
|---|---|
| باتری داخلی: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| منبع تغذیه: | AC110-250V/DC12-36V |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه جمر قابل حمل موقعیت یابی ماهواره ای WIFI 3G برای ماشین
| محدوده پارازیت: | 1-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 140×75×35 میلی متر |
| حداکثر توان تابشی: | کمتر از -10dBm |
27 آنتن 2G 3G 4G LTE 5G WIFI مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل با بلوک رادیویی GPS VHF UHF FM
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| توان صادراتی (Po): | ≥27dBm |
| امپدانس ورودی/خروجی: | کانکتور 50Ω/N |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 30dBm دستی 10 باندی قابل تنظیم 3G WIFI GSM CDMA مسدود کننده سیگنال
| اندازه: | 170×100×50 میلی متر بدون آنتن (با ارتفاع آنتن در 255 میلی متر) |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | سیگنال جمر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 3G / 2G دستی EST-808HC با 3 آنتن
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 25dBm |
| آنتن: | 3 آنتن |
کنترل از راه دور قابل حمل سیگنال تلفن همراه دستی Jammer 5 باند
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 2 عدد آنتن همه جهته |
| قدرت تک خروجی: | +30dBm /1W |
14 آنتن قابل حمل GPS سیگنال بی سیم جمر باندهای کامل 12000 میلی آمپر ساعت
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 14 عدد آنتن همه جهته |
گیره 3 آنتن تلفن همراه قابل حمل 5 متر برد
| محدوده پارازیت: | 1-5 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 3 عدد آنتن همه جهته |
| رنگ: | قرمز سبز |

