همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ high gain omni directional antennas ] همخوانی داشتن 28 محصولات.
آنتن دوره ای LPA با دقت بالا آنتن تقویت کننده سیگنال بیرونی
| نام محصول: | آنتن فضای باز داخلی |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | 1-6000 مگاهرتز |
| رابط: | N-مونث |
شارژ ماشین 8 آنتن 5G GPS سیگنال جمر 16 وات
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته با بهره بالا |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
کوله پشتی 190 واتی آنتن 510 میلی متری 960 مگاهرتز تلفن همراه Jammer 2G 3G 4G
| رنگ: | ارتش سبز |
|---|---|
| آنتن: | 6 عدد آنتن FRP همه جهته با بهره بالا |
| عملکرد: | به طور موثر شبکه تلفن همراه 2G / 3G / 4G و WiFi / بلوتوث را در سراسر جهان مسدود کنید |
دستیابی بالا به دستگاه جمر آلفا کنترل از راه دور سیگنال بی سیم
| آنتن: | 4 عدد آنتن خارجی D20*L510mm 5-7dB با بهره بالا همه جهته |
|---|---|
| فشار هوا: | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| قدرت تک خروجی: | +40dBm / 10W±200mA |
سیگنال WiFi 2G 3G 4G با قدرت بالا Jammer تلفن همراه 8 باند 960MHz
| نام: | جمر با قدرت بالا |
|---|---|
| آنتن: | 8 عدد آنتن FRP همه جهته با بهره بالا |
| عملکرد: | به طور موثر شبکه تلفن همراه 2G / 3G / 4G و WiFi / بلوتوث را در سراسر جهان مسدود کنید |
جمر سیگنال آنتن 5G 40M 2W 22 با شارژ خودرو
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 22 آنتن همه جهته با بهره بالا |
| پهنای باند کاری (MHz): | 22 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
14 آنتن قابل حمل GPS سیگنال بی سیم جمر باندهای کامل 12000 میلی آمپر ساعت
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 14 عدد آنتن همه جهته |
20 Chancel 3G 4G 5G قابل حمل Jammer تلفن همراه با بهره بالا برای فضای باز
| کل توان خروجی: | 210 وات |
|---|---|
| نام: | جمر تلفن همراه قابل حمل 3G 4G 5G |
| مصرف برق: | ≤600 وات |
مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل که در آنتن های جهت دار با باتری شارژ می شود
| فرکانس کاری: | 1-6000 مگاهرتز |
|---|---|
| مسدود کردن اشیاء: | تلفن همراه، WIFI، واکی تاکی، کنترل از راه دور و غیره. |
| منبع برق: | باتری قابل شارژ داخلی، AC 100-240 ولت، DC 24 ولت |
کنترل از راه دور پرقدرت 40 وات جمر 200 متری بلوک 4 آنتن سیگنال بی سیم
| آنتن: | 4 عدد آنتن خارجی D20*L510mm 5-7dB با بهره بالا همه جهته |
|---|---|
| قدرت کار: | باتری قابل شارژ DC 24V 20A Li-Lon x 2pcs |
| قدرت تک خروجی: | +40dBm / 10W±200mA |

