همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 10 آنتن روی دیوار 3G ثابت
| حداکثر توان خروجی: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--DC5V/15A |
| مصرف برق: | ≤70 وات |
جمر سیگنال تلفن همراه با شعاع 35 متری 8 باند EST-504K8 130 وات پرقدرت DC12V 20A
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-35M (می تواند مطابق با نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه در فضای باز استفاده ثابت ضد انفجار
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| نوع آنتن: | همه جانبه |
| منبع انرژی: | آداپتور برق متناوب (220 ولت) |
کنترل از راه دور نرم افزار سیگنال جمر سیگنال تلفن همراه وای فای 4G
| منبع تغذیه: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 270 (L)×240 (W)×60 (H) |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
18 آنتن قدرتمند تلفن همراه ثابت GPS VHF UHF RC سیگنال های بمب های کاروان برای استفاده نظامی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
مسدود کننده سیگنال 5 آنتن 250 واتی با قدرت بالا، مسدود کننده سیگنال GSM / 3G / WIFI
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
همزمان سازی فرکانس جمر سیگنال WIFI تلفن همراه برای 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | قدرت داخلی: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| مصرف برق: | ≤160 وات |
| رطوبت نسبی: | ≤85% |
360 درجه دسکتاپ با قدرت بالا ضربان دهنده ضبط صوتی برای حفاظت از حریم خصوصی شخصی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
دستگاه مسدودکننده سیگنال تلفن ثابت با شعاع 20 متر برای واکی تاکی WIFI 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V، خروجی DC5V 12A |
|---|---|
| آنتن ها: | 12 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 400(L)×130(W)×40(H)mm |
تلفن همراه 3G GPS سیگنال جمر قابل حمل با برد پارگی 10 متر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

