همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 25 meters 8 antenna jammer ] همخوانی داشتن 28 محصولات.
EST-707B پهپاد قابل حمل جمر، سیستم ضد پهپاد چمدان GPS L1 / 2.4G / 5.8G 3 باند
| فاصله تداخل: | ≤1800 متر |
|---|---|
| وزن: | 6.25 کیلوگرم |
| اندازه: | 360*270*170 میلی متر |
کنترل از راه دور جمر سیگنال تلفن همراه 4G WiFi EST-601J10
| منبع تغذیه: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 270 (L)×240 (W)×60 (H) |
| نام: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
کنترل از راه دور نرم افزار سیگنال جمر سیگنال تلفن همراه وای فای 4G
| منبع تغذیه: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 270 (L)×240 (W)×60 (H) |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
27 آنتن 2G 3G 4G LTE 5G WIFI مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل با بلوک رادیویی GPS VHF UHF FM
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| توان صادراتی (Po): | ≥27dBm |
| امپدانس ورودی/خروجی: | کانکتور 50Ω/N |
آنتن جمر 4 واتی با آداپتور برق متناوب، اسکرامبلر تلفن همراه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
پهپاد ضد پهپاد جعبه سیگنال GPS، برد محافظ بالا در 1800 متر
| مواد: | ABS |
|---|---|
| وزن محصول: | 6.25 کیلوگرم |
| پارازیت هدف: | پهپاد زیر 1800 متر پرواز می کند |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه WIFI برای مدارس و ارتش EST-505C2
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
تجهیزات ضد هواپیماهای بدون سرنشین قابل حمل پهپاد رهگیر ضد غیرنظامی دستگاه بدون سرنشین EST-710B
| فاصله تداخل: | ≤1200 متر |
|---|---|
| وزن: | 7.25 کیلوگرم |
| اندازه: | 360*270*170 میلی متر |

