همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 25 meters 8 antenna jammer ] همخوانی داشتن 28 محصولات.
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه UHF VHF 3G 25 متری 8 آنتن گیر
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر (هنوز به شدت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | سفید |
8 آنتن 3G 4G WIFI سیگنال تلفن همراه با کانکتور USB
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| نام: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
سیگنال جمر تلفن همراه 8 آنتن ثابت 3G WIFI
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 360*180*60 میلی متر |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه در فضای باز استفاده ثابت ضد انفجار
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| نوع آنتن: | همه جانبه |
| منبع انرژی: | آداپتور برق متناوب (220 ولت) |
3G GPS بلوتوث تمام باند بی سیم سیگنال تلفن همراه با 8 آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
8 آنتن WIFI GPS سیگنال جمر EST-808M با VHF / UHF برای مدرسه
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| شماره مدل: | EST-808M |
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
VHF / UHF GPS سیگنال جمر 2G 3G Wifi 34dBm با 8 آنتن
| شماره مدل: | EST-808M1 |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM،DCS/PHS،3G،WIFI،GPS،VHF،UHF |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
9 باند 16 وات کنترل از راه دور جمر / مسدود کننده 34dBm , 8 آنتن
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 8 آنتن UHF / VHF ، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه WIFI / 3G
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 25 متر |
قطع کننده سیگنال تلفن همراه 8 آنتن داخلی 34dBm برای مدرسه
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| شماره مدل: | EST-808M2 |

