همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
کنترل از راه دور کامپیوتر 33dBm سیگنال تلفن همراه / Scrambler
| مدل: | EST-606C |
|---|---|
| فرکانس: | 850-894 مگاهرتز |
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 15 واتی 4G WIFI / مسدود کننده مشکی برای سالنها
| مدل: | EST-808P |
|---|---|
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
| فرکانس پارازیت: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA،)/4G، 2.4G Wifi / Blue Tooth / ویدیوی بی سیم |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه قابل حمل بلوتوث برای مدارس، 33dBm
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر (-85dbm) |
|---|---|
| مدل: | EST-808P |
| فرکانس: | 930-960 مگاهرتز |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 8 باند دستی 2G / 3G / 4G / مسدود کننده وای فای AC110V-240V
| اندازه: | 140×75×35 میلی متر بدون آنتن |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | سیگنال جمر |
دستگاه تصفیه هوا آنیون منفی تلفن همراه سیگنال جمر 2G 3G 4G WIFI برای خانه
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| عملکرد: | تصفیه کننده هوا، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تصفیه کننده هوا |
3G GPS بلوتوث تمام باند بی سیم سیگنال تلفن همراه با 8 آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
با قدرت بالا مینی تلفن همراه قابل حمل سیگنال Jammer چند عملکردی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه بی سیم 3G با جی اس ام / جی پی اس / سیگنال وای فای
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| شماره مدل: | EST-808M |
سیگنال جمر/مسدود کننده سیگنال تلفن همراه ماهواره ای جی پی اس 33dBm با آنتن Omni
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
|---|---|
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
| توان خروجی: | 2 میلی ولت |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه جی پی اس سیاه برای مدارس، مسدود کننده 5 واتی CDMA / GSM
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |
| زمان عملیات: | 2-3 ساعت مداوم |

