همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
کوله پشتی تلفن همراه سیگنال جمر 8 آنتن GSM 3G 4G 5G 10 وات برای مزرعه
| تایپ کنید: | جمر سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | 10 وات |
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
کنترل از راه دور 3G سیگنال تلفن همراه 5 باند استفاده در داخل ساختمان ثابت
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 5 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | 5 باند شامل GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G |
مسدود کردن سیگنال تلفن همراه GSM 3G 4G LTE 5G - مسدود کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته برای مشاغل
| تایپ کنید: | جمر |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 2-20 میلیون |
| آنتن: | 8 عدد آنتن Omni |
40 وات توان متوسط 1 تا 50 متر 8 کانال سیگنال تلفن همراه برای زندان
| محدوده پارازیت: | 1-50 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
جمر سیگنال تلفن همراه 8 باند قابل تنظیم AC160V - 240 ولت 4G WiFi Jammer
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 420 (L) * 190 (W) * 90 (H |
GPS LOJACK تلفن همراه سیگنال جمر قابل حمل ضد ردیابی دستی
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
نوع چمدان جمر سیگنال تلفن همراه 450 واتی برای 12 باند 3G 4G 5G
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A |
| مصرف برق: | ≤3000 |
محدوده کاری قابل تنظیم 12 باندی سیگنال تلفن همراه 5G
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
سیگنال جمر تلفن همراه 8 آنتن ثابت 3G WIFI
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 360*180*60 میلی متر |
آنتن های همه جهته گیر سیگنال تلفن همراه 14 وات 8
| محدوده پارازیت: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. شعاع قابل تنظیم |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |

