همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
صداگیر سیگنال تلفن ثابت با آنتن برای 4G 5G WIFI
| حداکثر توان خروجی: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/15A |
| مصرف برق: | ≤70 وات |
سیگنال ثابت تلفن همراه آنتن داخلی برای 5G WIFI
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
نوع چمدان جمر سیگنال تلفن همراه 450 واتی برای 12 باند 3G 4G 5G
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A |
| مصرف برق: | ≤3000 |
10 باند سیگنال های تلفن همراه با قدرت بالا ضد انفجار برای ایستگاه های بنزین و میدان های نفت
| توان خروجی تک کانال: | 5-15 وات |
|---|---|
| شعاع محافظ: | 10-100 متر |
| منبع برق: | AC 100-240 ولت |
آداپتور برق متناوب 100-240 ولت جمر تلفن همراه قابل حمل 2G 3G 4G 5G وای فای GPS هشدار کم شدن باتری
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 10 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4GLTE، WIFI، GPS، Lojack، VHF، UHF، 315،433 و غیره. |
1500 متر 3 باند با قدرت بالا ضد هواپیماهای بدون سرنشین با آنتن های همه جهت
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل که در آنتن های جهت دار با باتری شارژ می شود
| فرکانس کاری: | 1-6000 مگاهرتز |
|---|---|
| مسدود کردن اشیاء: | تلفن همراه، WIFI، واکی تاکی، کنترل از راه دور و غیره. |
| منبع برق: | باتری قابل شارژ داخلی، AC 100-240 ولت، DC 24 ولت |

