همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] همخوانی داشتن 17 محصولات.
Skinner Shield سیگنال جمر WIFI نوع ثابت برای شعاع 15 متر
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V خروجی DC 5V |
|---|---|
| اندازه: | 162 (L)×110 (W)×30 (H) |
| وزن: | حدود 700 گرم |
سیگنال زنگ تلفن همراه ضد انفجار با قدرت بالا WIFI 2G/3G/4G/5G
| محدوده پارازیت: | 1-200 ㎡ (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 12 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 280*240*60 میلی متر |
چمدان قابل حمل تلفن همراه جی پی اس سیگنال WiFi 11 باند با باتری داخلی - در
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر |
|---|---|
| آنتن: | 11 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4GLTE، WIFI، GPS، Lojack، UHF، VHF، 315،433،868، و غیره. |
چمدان قابل حمل 12 باند 3G 4G 5G تلفن همراه Jammer برای فضای داخلی داخلی
| کل توان خروجی: | 800 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/150A |
| مصرف برق: | ≤3000 وات |
11 باند سفارشی 2G 3G 4G / وای فای / GPS / واکی تاکی سیگنال جیمر قابل حمل 60W قدرت بالا
| نوع: | جمر سیگنال پر قدرت قابل حمل |
|---|---|
| شعاع پارازیت: | 0-60 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 11 عدد آنتن همه جهته |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه در فضای باز استفاده ثابت ضد انفجار
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| نوع آنتن: | همه جانبه |
| منبع انرژی: | آداپتور برق متناوب (220 ولت) |
شعاع 1-40 متر 2W 10 کانال 5G سیگنال Jammer کیف همراه
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر |
|---|---|
| آنتن: | 10 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4G LTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، VHF، UHF، 315،433 و غیره. |
چمدان قابل حمل 5W 11 GPS WiFi 5G Signal Jammer
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-60 متر |
|---|---|
| آنتن: | 11 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 11 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4GLTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، UHF، VHF، 315،433،868، و غیره. |
مسدود کننده سیگنال 5G قابل حمل 80 متری 5W 11 کانال
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-80 متر |
|---|---|
| آنتن: | 11 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 11 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4G LTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، VHF، UHF، 315،433 و غیره. |

