همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ gps jammer blocker ] همخوانی داشتن 162 محصولات.
EST-808HD بی سیم سیگنال تلفن همراه برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه معمولی برای مدارس , CDMA GSM DCS PHS 3G
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل که در آنتن های جهت دار با باتری شارژ می شود
| فرکانس کاری: | 1-6000 مگاهرتز |
|---|---|
| مسدود کردن اشیاء: | تلفن همراه، WIFI، واکی تاکی، کنترل از راه دور و غیره. |
| منبع برق: | باتری قابل شارژ داخلی، AC 100-240 ولت، DC 24 ولت |
14 آنتن های چند عملکردی مسدود کننده تلفن همراه GPS VHF UHF تداخل 5-80m
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| ضمانت: | 1 سال |
| آنتن: | 14 عدد آنتن Omni Directional |
1500 متر پوشش ضد درون جمر UAV Killer RF Blocker 6 کانال دستي 60 وات قدرت بالا
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
جمر تلفن همراه قابل حمل 3.2 وات , 3G / GPS 4 آنتن جمر شیلد
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
تقویت کننده سیگنال تلفن همراه CE / ROHS / مسدود کننده با Omni - آنتن های جهت دار
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم , مسدود کننده سیگنال تلفن همراه مسدود کننده آنتن 2
| فرکانس: | CDMA، GSM، DCS، PHS، 3G، WIFI، 4G1، 4G2 |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ورودی برق: | AC160V-240V |
بلوک جمر سیگنال جی پی اس پوسته فلزی دستی 8 آنتن 2G / 3G / 4G / Wifi با باتری داخل
| منبع تغذیه: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| وزن: | حدود 500 گرم |
| ابعاد: | 140*75*35 |

