همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
جمر تلفن همراه قابل حمل 3G , 4G LET Wmax Jammer / مسدود کننده با 6 آنتن
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
تلفن همراه قابل حمل WIFI Signal Jammer 300g Handheld Indoor
| محدوده پارازیت: | 2-10M (بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
|---|---|
| شارژر برق: | AC110-250V/DC12-36V |
| باتری داخلی: | 7.4 ولت 2500 میلی آمپر ساعت |
تلفن همراه 4 آنتن GPS سیگنال جمر 2500 میلی آمپر ساعتی قابل حمل WIFI داخلی
| محدوده پارازیت: | 5--20 متر |
|---|---|
| اندازه: | 100×57×22 میلی متر |
| منبع تغذیه: | AC110-220V/DC12-36V |
آنتن جمر 4 تلفن همراه قابل حمل WIFI / GPS با برد پارگی 10 متر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
جمر 12 باندی 5 گرمی تلفن همراه سیگنال Wifi Jammers EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
چمدان قابل حمل 12 باند 3G 4G 5G تلفن همراه Jammer برای فضای داخلی داخلی
| کل توان خروجی: | 800 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/150A |
| مصرف برق: | ≤3000 وات |
3 آنتن 2.4 واتی جمر تلفن همراه قابل حمل GPS / WIFI / 2G / 3G با شارژ خودرو
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
کنترل از راه دور دستی Scrambler تلفن همراه قابل حمل WiFi GPS
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، CDMA، DCS، PCS، 3G، 4G، 4G LTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، VHF، UHF، 315،433 و غیره. |
| آنتن: | 10 آنتن همه جهته |
جمر تلفن همراه قابل حمل 4 وات 5 آنتن WIFI / GSM / 3G با سوئیچ های دیپ
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
4G LTE / 3G / GSM کنترل از راه دور جمر / مسدود کننده تلفن همراه، 8 آنتن
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

