همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 30dBm دستی 10 باندی قابل تنظیم 3G WIFI GSM CDMA مسدود کننده سیگنال
| اندازه: | 170×100×50 میلی متر بدون آنتن (با ارتفاع آنتن در 255 میلی متر) |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | سیگنال جمر |
کوله پشتی تلفن همراه سیگنال جمر 8 آنتن GSM 3G 4G 5G 10 وات برای مزرعه
| تایپ کنید: | جمر سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | 10 وات |
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
کنترل از راه دور جی پی اس جی اس ام جی اس ام 3G 4G LTE 5G WIFI جی پی اس سیگنال تلفن همراه
| نام محصول: | مسدود کننده بمب خودرو |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | +47-50dBm / 50-100W |
| محدوده پارازیت: | شعاع: 50-2000 متر |
جمر 808LE با قدرت بالا 47 دسیبل متر، جمر سیگنال تلفن همراه با 5 آنتن
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 47dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
5 باند 3G 4W کنترل از راه دور Jammer Blocker EST-505D، 2100 - 2200MHZ
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 2G / 3G برای مدارس با کنترل از راه دور
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 8 آنتن UHF / VHF ، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه WIFI / 3G
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 25 متر |
تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 3G قابل حمل / LOJACK Jammer برای مدرسه
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| پورت خروجی: | DCS/PHS |
| زمان کار باتری ورودی: | 120 دقیقه |
808HI قابل حمل 6 باند تلفن همراه وای فای + جی پی اس جمر با برد پارازیت 10 متر
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| رنگ: | مشکی |
EST-808LA جمر با قدرت بالا 42dBm، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه برای سفارشی
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |

