همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
مسدود کننده / مسدود کننده / ایزوله کننده تلفن همراه 4G قابل حمل EST -808HE4 برای نظامی
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر (-75dbm) |
| مصرف برق: | 500 میلی وات |
دستگاه پارازیت سیگنال تلفن همراه 8 باندی دیواری
| محدوده پارازیت: | 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 عدد آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
مکان یابی ماهواره ای GPS وسیله نقلیه قابل حمل، جمر سیگنال موبایل 1500-1600 مگاهرتز
| محدوده پارازیت: | 2-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| محدوده فرکانس انتشار: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده تنظیم قدرت: | 33dBm 6dBm/30KHz (دقیقه) |
34dBm تلفن همراه کنترل از راه دور Jammer / مسدود کننده EST-505F برای مدرسه
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
360 درجه دسکتاپ با قدرت بالا ضربان دهنده ضبط صوتی برای حفاظت از حریم خصوصی شخصی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
جمر 12 باندی 5 گرمی تلفن همراه سیگنال Wifi Jammers EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
سیستم محافظت از ضبط صوتی فوق صوتی با قدرت بالا
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
360 درجه سقف نصب شده پنهان ضبط Jammer برای استفاده از جلسه
| زاویه عملکرد: | 90-120 درجه |
|---|---|
| فاصله محافظتی: | 2-5 متر |
| حالت سوئیچ: | کنترل از راه دور |
منبع تغذیه جمر آنتن خارجی / مسدود کننده سیگنال تلفن همراه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

