همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه جمر 60 وات قدرت بالا چمدان قابل حمل
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| آنتن ها: | 11 آنتن داخلی همه جهته |
| شعاع جمینگ: | 0-60 متر قابل تنظیم |
8 آنتن 3G 4G WIFI سیگنال تلفن همراه با کانکتور USB
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| نام: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
کنترل از راه دور جمر سیگنال تلفن همراه 4G WiFi EST-601J10
| منبع تغذیه: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 270 (L)×240 (W)×60 (H) |
| نام: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
کنترل از راه دور داخلی سیگنال جمر تلفن همراه با شعاع 40 متری 22 آنتن همه جهته
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر |
|---|---|
| آنتن ها: | 22 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
جمر سیگنال تلفن همراه 8 باند قابل تنظیم AC160V - 240 ولت 4G WiFi Jammer
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 420 (L) * 190 (W) * 90 (H |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه در فضای باز استفاده ثابت ضد انفجار
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| نوع آنتن: | همه جانبه |
| منبع انرژی: | آداپتور برق متناوب (220 ولت) |
جمر سیگنال تلفن همراه 5 آنتن 3G 6dBm با کنترل از راه دور برای مدرسه
| مصرف برق: | 4 وات |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 245 (L) × 160 (W) × 50 (H) میلی متر |
جمر / مسدود کننده کنترل از راه دور تلفن همراه قابل تنظیم برای مدرسه EST-505F
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
جمر سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم برق / تقویت کننده سیگنال تلفن همراه
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/WIFI |
| شماره مدل: | EST-505C2 |
کوله پشتی تلفن همراه سیگنال جمر 8 آنتن GSM 3G 4G 5G 10 وات برای مزرعه
| تایپ کنید: | جمر سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | 10 وات |
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |

