همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
دستگاه مسدودکننده تلفن همراه پلاستیکی سفید 12 واتی فاصله گیر کردن 1 تا 30 متر
| ورودی برق: | AC110V-240V |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
| توان خروجی: | 12 وات |
کنترل از راه دور 16 کانال GSM DCS 3G 4G 5G سرکوب کننده تداخل GPS
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
قاب پلاستیکی سبک با صفحه LCD
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
شعاع قابل تنظیم 30M سیگنال تلفن همراه جمر با قدرت بالا با 8 باند
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 35dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
سیگنال تلفن همراه 50 واتی 5G Jammer پر قدرت 12 باند EST-850LC12
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
سیگنال GPS قابل حمل تلفن همراه جمر 8 آنتن 2G/3G/4G/Wifi با باتری داخل
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
مناقصه / مناقصه دستگاه Scrambler تلفن همراه 2G 3G 6 باند
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 6 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 6 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
مسدود کننده کنترل از راه دور مشکی 6 واتی، مسدود کننده قابل تنظیم برق GSM / CDMA / 3G
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
جمر 2G / 3G / WIFI با قدرت بالا، تقویت کننده تلفن همراه DC5V
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه مدرسه / دستگاه پارازیت تلفن همراه 34dBm
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

