همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
قطع کننده سیگنال تلفن همراه 8 آنتن داخلی 34dBm برای مدرسه
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| شماره مدل: | EST-808M2 |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه EST-808LB DCS / PHS برای مدارس با قدرت بالا
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 75 وات پر قدرت / مسدود کننده EST-808LB
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا برای مدارس EST-505C با کنترل از راه دور
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 6 واتی / محافظ / مسدود کننده EST-505BF با 4 آنتن
| مصرف برق: | 6 وات |
|---|---|
| وزن: | 2.5 کیلوگرم |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 200 (L) × 160 (W) × 50 (H) میلی متر |
کنترل از راه دور داخلی سیگنال جمر تلفن همراه با شعاع 40 متری 22 آنتن همه جهته
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر |
|---|---|
| آنتن ها: | 22 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
جمر سیگنال تلفن همراه با شعاع 35 متری 8 باند EST-504K8 130 وات پرقدرت DC12V 20A
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-35M (می تواند مطابق با نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
ماشین داخلی استفاده از تلفن همراه Scrambler Jammer 8 آنتن کنترل از راه دور
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
12 باند مسدود کننده سیگنال تلفن همراه کنترل از راه دور ثابت 3G 4G 5G وای فای قابل تنظیم
| شعاع جمینگ: | 1-60 M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن خارجی همه جهته |
| رنگ: | مشکی |
24 باند قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه دستگاه پارازیت کننده سیگنال GPS
| محدوده پارازیت: | 1-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 24 عدد آنتن همه جهته با بهره بالا |
| توان خروجی تک (هر باند): | ≤ 33dBm / 2W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |

