همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
سیگنال ثابت تلفن همراه آنتن داخلی برای 5G WIFI
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
ردیاب های ضد همه جی پی اس دستی قابل حمل GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، CDMA، DCS، PCS، PHS، 3G، GPS، Galieo، Glonass، Beidou |
تصویر بی سیم تلفن همراه سیگنال Wifi Jammer GSM CDMA 3G 4G
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 345(L)×160(W)×52(H)mm |
| نیمه قطر رهگیری: | 1-25 متر (-85dBm) |
مسدود کننده دیجیتال تلفن همراه مسدود کننده / مسدود کننده WIFI برای تلفن همراه
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G |
منبع تغذیه جمر آنتن خارجی / مسدود کننده سیگنال تلفن همراه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
جمر فرکانس تلفن همراه 2G 4G VHF UHF 5.8G Wifi ساخته شده در 8 آنتن
| مواد: | پوسته پلاستیکی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه/سفید/خاکستری |
| محدوده پارازیت: | 1-15M |
تک آنتن سیگنال جی پی اس خودرو جمر قابل حمل دستی اندازه 95x45x18 میلی متر
| محدوده پارازیت: | 2-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| حداکثر توان تابشی: | کمتر از -10dBm |
| اندازه: | 95x45x18 میلی متر |
جمر فرکانس تلفن همراه 2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G وای فای داخلی با 8 آنتن
| مواد: | پوسته پلاستیکی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه/سفید/خاکستری |
| محدوده پارازیت: | 1-15M |
195*95*34 میلی متر GPS WiFi سیگنال بلوتوث جمر بدون توقف کار می کند 5 باند
| محدوده پارازیت: | 1-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 5 آنتن همه جانبه |
| قدرت تک خروجی: | +30dBm /1W |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه WIFI برای مدارس و ارتش EST-505C2
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

