همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
دستگاه مسدودکننده تلفن همراه پلاستیکی سفید 12 واتی فاصله گیر کردن 1 تا 30 متر
| ورودی برق: | AC110V-240V |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
| توان خروجی: | 12 وات |
دستگاه Scrambler تلفن همراه سیاه برای وای فای / بلوتوث / ویدیوی بی سیم
| محدوده پارازیت: | 1-27M |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، TD-SCDMA، WIFI، 4G |
تلفن همراه 3G GPS سیگنال جمر قابل حمل با برد پارگی 10 متر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدود کننده سیگنال GPS 10 باند، مسدود کننده Lojack، با باتری داخلی و استفاده از دوشاخه AC
| منبع تغذیه: | باتری AC 100-240 ولت و 24 ولت |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 450mm x 270mm x 105mm |
| کاربرد: | استفاده امنیتی یا استفاده نظارتی |
مینی Satellite 30dBm سیگنال GPS Jammer / مسدود کننده EST-808KF برای وسایل نقلیه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
دستگاه مسدودکننده تلفن همراه پلاستیکی سفید 12 واتی فاصله گیر کردن 1 تا 30 متر
| ورودی برق: | AC110V-240V |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
| توان خروجی: | 12 وات |
دستگاه Scrambler تلفن همراه سبک برای WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| محدوده پارازیت: | 1-27M |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، TD-SCDMA، WIFI، 4G |
ردیاب ضد ردیاب سیاه L1 آنتن آنتن همه جانبه با سوئیچ
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
پهپاد ضد پهپاد جعبه سیگنال GPS، برد محافظ بالا در 1800 متر
| مواد: | ABS |
|---|---|
| وزن محصول: | 6.25 کیلوگرم |
| پارازیت هدف: | پهپاد زیر 1800 متر پرواز می کند |
مسدود کننده سیگنال فولاد ضد زنگ اتاق امتحان برای تلفن همراه 870-880 مگاهرتز CDMA
| رنگ: | نقره |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| اعتراض جمر: | GSM، 3G، 4G، WIFI، بلوتوث، UHF، VHF و غیره |

