همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
مسدود کننده سیگنال GPS 800mW 30dBm 1500MHZ مسدود کننده، جیپیاس جمر
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
AC 220 ولت 12 آنتن 2 وات 35 متر مسدود کننده سیگنال 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-35M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
مینی قابل حمل سیگنال جی پی اس جمر / مسدود کننده / جدا کننده EST-808KC، 3 آنتن
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| مصرف برق: | 1 W |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
جی پی اس سیگنال جی پی اس تلفن همراه قابل حمل 808 کیلوبایت با برد 10 متر برای نظامی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر |
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال GPS خودرو دستی EST-808KB، فرکانس 1500 - 1600MHZ
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
مسدود کننده سیگنال GPS 24dbm EST-808KC، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه GSM / CDMA با 3 آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
جمر سیگنال GPS آنتن سه باند، جمر جی اس ام برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
CDMA / GSM GPS سیگنال جمر 24dbm , مسدود کننده سیگنال آنتن برای نظامی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| گواهینامه: | CE/ROHS |
| مصرف برق: | 1 W |
سیگنال جی پی اس قابل حمل 800 میلی وات فرکانس بالا 1500 مگاهرتز - 1600 مگاهرتز
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| متوسط قدرت خروجی: | 30dBm |
جمر سیگنال جیپیاس وایفای 5 کانال، مسدودکننده مسدودکننده جیپیاس موبایل 30 دسیبلمتر
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| متوسط قدرت خروجی: | 30dBm |

