همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
EST-505C 3G Remote Control Jammer 34dBm for Custom, 1 - 20m Jamming Range
| مصرف برق: | 4 وات |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
4 آنتن CDMA کنترل از راه دور Jammer EST-505D 850 - 894MHz برای تئاتر
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
505A Exquite Remote Control Jammer / Blocker با برد پارگی 15 متر
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| قدرت خروجی کانال: | 3dBm/30KHz (دقیقه) |
9 باند 16 وات کنترل از راه دور جمر / مسدود کننده 34dBm , 8 آنتن
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
جمر 12 باندی 5 گرمی تلفن همراه سیگنال Wifi Jammers EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
جمر 75 واتی ضد آب با قدرت بالا، 2G / 3G تلفن همراه Prison Jammer
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
چمدان قابل حمل تلفن همراه جی پی اس سیگنال WiFi 11 باند با باتری داخلی - در
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر |
|---|---|
| آنتن: | 11 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4GLTE، WIFI، GPS، Lojack، UHF، VHF، 315،433،868، و غیره. |
چمدان قابل حمل 5W 11 GPS WiFi 5G Signal Jammer
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-60 متر |
|---|---|
| آنتن: | 11 عدد آنتن داخلی همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 11 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، 4G، 4GLTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، UHF، VHF، 315،433،868، و غیره. |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
جمر تلفن همراه قابل حمل 3.2 وات , 3G / GPS 4 آنتن جمر شیلد
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |

