همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
جمر تلفن همراه قابل حمل 3G , 4G LET Wmax Jammer / مسدود کننده با 6 آنتن
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
آنتن جمر 4 تلفن همراه قابل حمل WIFI / GPS با برد پارگی 10 متر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
همزمان سازی فرکانس جمر سیگنال WIFI تلفن همراه برای 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | قدرت داخلی: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| مصرف برق: | ≤160 وات |
| رطوبت نسبی: | ≤85% |
آنتن داخلی تلفن همراه 5G Jammer WIFI 12 باند EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
3 آنتن 2.4 واتی جمر تلفن همراه قابل حمل GPS / WIFI / 2G / 3G با شارژ خودرو
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
6 آنتن جمر تلفن همراه 10 متری قابل حمل با باتری لیتیوم یونی 7.4 ولتی 3600 میلی آمپر ساعتی
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر (-75dBm) |
|---|---|
| آنتن: | 6 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | تلفن همراه 2G/3G/4G و شبکه WiFi / بلوتوث |
جمر تلفن همراه قابل حمل 4 وات 5 آنتن WIFI / GSM / 3G با سوئیچ های دیپ
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
بلوک جمر سیگنال جی پی اس پوسته فلزی دستی 8 آنتن 2G / 3G / 4G / Wifi با باتری داخل
| منبع تغذیه: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| وزن: | حدود 500 گرم |
| ابعاد: | 140*75*35 |
آنتن جمر 4 کنترل از راه دور 3G با برد پارگی 15 متر
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
18 آنتن قدرتمند تلفن همراه ثابت GPS VHF UHF RC سیگنال های بمب های کاروان برای استفاده نظامی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |

