همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
جی پی اس سیگنال جی پی اس تلفن همراه قابل حمل 808 کیلوبایت با برد 10 متر برای نظامی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر |
جمر سیگنال GPS با قدرت بالا / جدا کننده سیگنال تلفن همراه 3 آنتن
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| مصرف برق: | 1 W |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
آنتن مسدود کننده سیگنال جی پی اس تلفن همراه برای ضد ردیاب خودرو
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
کنترل از راه دور تلفن CDMA Mobie Jammer / Blocker EST-505E برای سفارشی
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
مسدود کننده سیگنال GPS EST-808KC + مسدود کننده تلفن همراه با 3 آنتن، مشکی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
جمر سیگنال تلفن همراه 5 آنتن 3G 6dBm با کنترل از راه دور برای مدرسه
| مصرف برق: | 4 وات |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 245 (L) × 160 (W) × 50 (H) میلی متر |
آنتن های کنترل از راه دور سیگنال تلفن همراه Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 75 وات پر قدرت / مسدود کننده EST-808LB
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
جمر کنترل از راه دور Wimax 3G، مسدود کننده سیگنال WiFi با آنتن جهت دار
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| ورودی برق: | AC110V-240V |
| توان خروجی: | 16 وات |
جمر تلفن همراه با قدرت بالا
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |

