همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
دستگاه مسدودکننده تلفن همراه پلاستیکی سفید 12 واتی فاصله گیر کردن 1 تا 30 متر
| ورودی برق: | AC110V-240V |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
| توان خروجی: | 12 وات |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با شعاع قابل تنظیم، مسدود کننده سیگنال برای تلفن همراه
| محدوده پارازیت: | 1-22M |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، TD-SCDMA، WIFI، 4G |
دستگاه Scrambler تلفن همراه سیاه برای وای فای / بلوتوث / ویدیوی بی سیم
| محدوده پارازیت: | 1-27M |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، TD-SCDMA، WIFI، 4G |
مسدود کردن سیگنال تلفن همراه GSM 3G 4G LTE 5G - مسدود کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته برای مشاغل
| تایپ کنید: | جمر |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 2-20 میلیون |
| آنتن: | 8 عدد آنتن Omni |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 2G / 3G Jammer فرکانس بالا EST-808A
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
3G GPS بلوتوث تمام باند بی سیم سیگنال تلفن همراه با 8 آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
14 آنتن قابل حمل GPS سیگنال بی سیم جمر باندهای کامل 12000 میلی آمپر ساعت
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 14 عدد آنتن همه جهته |
کوله پشتی نظامی GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| تایپ کنید: | جمر کوله پشتی با قدرت بالا |
|---|---|
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 8 عدد آنتن همه جهته |
سیگنال جمر تلفن همراه 8 آنتن ثابت 3G WIFI
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 360*180*60 میلی متر |
کنترل از راه دور جمر قوی کوله پشتی 8 کانال 80M Radius Blocking
| تایپ کنید: | جمر کوله پشتی با قدرت بالا |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | 5-10 وات (37-40dBm) +/-200mW |
| پوشش: | 10-80 متر (بستگی به قدرت سیگنال محلی دارد) |

