همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
مختل کردن سیگنال تلفن همراه + GPS + WIFI + Walkie Talkie / ایرفون بی سیم (8 آنتن)
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه بی سیم 3G با جی اس ام / جی پی اس / سیگنال وای فای
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| شماره مدل: | EST-808M |
جمر سیگنال GPS تلفن همراه 3G با جمر GPRS / DCS / UMTS
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| شماره مدل: | EST-505J |
جمر سیگنال جیپیاس وایفای 5 کانال، مسدودکننده مسدودکننده جیپیاس موبایل 30 دسیبلمتر
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| متوسط قدرت خروجی: | 30dBm |
24 باند قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه دستگاه پارازیت کننده سیگنال GPS
| محدوده پارازیت: | 1-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 24 عدد آنتن همه جهته با بهره بالا |
| توان خروجی تک (هر باند): | ≤ 33dBm / 2W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال GPS خودرو دستی EST-808KB، فرکانس 1500 - 1600MHZ
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه داخلی داخلی EST-808J6، آنتن 6 باند
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| مدل: | EST-808J6 |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با آنتن 8 واتی WIFI 4G برای مدرسه
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| مدل: | EST-808J8 |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
سیگنال جی پی اس قابل حمل 800 میلی وات فرکانس بالا 1500 مگاهرتز - 1600 مگاهرتز
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| متوسط قدرت خروجی: | 30dBm |
مواد فلزی ضبط صدا Jammer قابل حمل ضبط صدا تلفن همراه DC 12V
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | دستگاه ضبط صدا به عنوان تلفن همراه، قلم ضبط، صدا، میکروفون مخفی و غیره. |

