همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
4 باند قابل حمل GPS Jammer WIFI بلوتوث ویدئو بی سیم برای تلفن همراه
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
GPS LOJACK تلفن همراه سیگنال جمر قابل حمل ضد ردیابی دستی
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
11 باند سفارشی 2G 3G 4G / وای فای / GPS / واکی تاکی سیگنال جیمر قابل حمل 60W قدرت بالا
| نوع: | جمر سیگنال پر قدرت قابل حمل |
|---|---|
| شعاع پارازیت: | 0-60 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 11 عدد آنتن همه جهته |
ماشین داخلی استفاده از تلفن همراه Scrambler Jammer 8 آنتن کنترل از راه دور
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
سیگنال تلفن همراه 3G 4G 5G جمر جهت دار ثابت ساخته شده در آنتن های همه جهته
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
دستگاه مخرب سیگنال تلفن همراه 20 آنتن 3G 4G وای فای بلوتوث تلفن همراه Scrambler
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| توان خروجی تک (هر باند): | ≤ 33dBm / 2W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (ورودی: AC100-240V؛ خروجی: DC12V 20A)، یا آداپتور ماشین DC12V |
داخلی 808M UHF / VHF GPS Jammer 8 باند با قدرت بالا
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
مسدود کننده سیگنال GPS 800mW 30dBm 1500MHZ مسدود کننده، جیپیاس جمر
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
آنتن داخلی 5 باند سیگنال تلفن همراه 3G / GSM با فن های خنک کننده
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
با قدرت بالا مینی تلفن همراه قابل حمل سیگنال Jammer چند عملکردی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |

