همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
مسدود کننده مسدود کننده با قدرت بالا CDMA / GSM 3G EST-808LD برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 42dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
وای فای جیبی کوچک / دندان آبی / مسدود کننده ویدیویی بی سیم / مسدود کننده EST-808HD
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
ردیاب خودرو خودرو GPS Jammer / Blocker EST-808KA2 با آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
مسدود کننده سیگنال GPS قابل حمل، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه WIFI 3G / GSM
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| رنگ: | مشکی |
جمر سیگنال تلفن همراه 2200 مگاهرتز 30 دسی بل برای مدارس با 5 باند، قابل حمل
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| محدوده محافظ: | CDMA/GSM،DCS/PHS،3G،WIFI،GPS |
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر |
مینی ردیاب جمر سیگنال ضد GPS با آنتن کامل تروپیسم، بدون سوئیچ
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
مینی جی پی اس سیگنال جمر ردیاب
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
آنتن داخلی جمر سیگنال GPS قابل حمل با AC و آداپتور خودرو 808SF1
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه مشکی 35dBm 4G تلفن همراه / GPS / WIFI
| مدل: | EST-808N3 |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر (-75dbm) |
| توان خروجی متوسط: | 35dBm |
جمر سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم برق / تقویت کننده سیگنال تلفن همراه
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/WIFI |
| شماره مدل: | EST-505C2 |

