همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 4W 4 آنتن 2G 3G EST-404A
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
مسدودکننده سیگنال تلفن همراه 3G EST - 808A 2100 - فرکانس 2200MHZ
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
جمر سیگنال GPS آنتن سه باند، جمر جی اس ام برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
سیگنال جمر/مسدود کننده سیگنال تلفن همراه ماهواره ای جی پی اس 33dBm با آنتن Omni
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
|---|---|
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
| توان خروجی: | 2 میلی ولت |
مینی قابل حمل سیگنال جی پی اس جمر / مسدود کننده / جدا کننده EST-808KC، 3 آنتن
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| مصرف برق: | 1 W |
| توان خروجی متوسط: | 24dbm |
جمر سیگنال GPS قابل حمل دستی / مسدود کننده EST-808KE برای اتاق کنفرانس
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM،DCS/PHS،3G،GPS |
| محدوده پارازیت: | 1-10 متر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه جی پی اس سیاه برای مدارس، مسدود کننده 5 واتی CDMA / GSM
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |
| زمان عملیات: | 2-3 ساعت مداوم |
جمر سیگنال تلفن همراه بی سیم CDMA GSM DCS PHS 3G , پنج آنتن
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| مصرف برق: | 5 وات |
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه سیاه 2G 3G 4G , مسدود کننده سیگنال WIFI
| مدل: | EST-606C |
|---|---|
| فرکانس: | 1805-1880 مگاهرتز |
| فرکانس: | 1805-1880 مگاهرتز |
مسدود کننده / مسدود کننده سیگنال GPS تلفن همراه EST-808I با 6 آنتن WIFI
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 33dBm |

