همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
آنتن های همه جهته گیر سیگنال تلفن همراه 14 وات 8
| محدوده پارازیت: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular signal must ≤-85dBm in the location】. شعاع قابل تنظیم |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
مخزن سیگنال تلفن همراه 40 متری نقره ای AC160V-240V برای مدرسه
| محدوده پارازیت: | 1-40 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIFI، 4G |
سیگنال جمر تلفن همراه 8 آنتن ثابت 3G WIFI
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 360*180*60 میلی متر |
AC 220 ولت 12 آنتن 2 وات 35 متر مسدود کننده سیگنال 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-35M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 کانال سیگنال تلفن ثابت داخلی داخلی برای وای فای DCS 3G
| محدوده پارازیت: | 1-30M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIF |
| ورودی برق: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi سیگنال تلفن همراه 12 آنتن کنترل مدیریت نرم افزار قابل تنظیم
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
جمر سیگنال تلفن همراه با شعاع 35 متری 8 باند EST-504K8 130 وات پرقدرت DC12V 20A
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-35M (می تواند مطابق با نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
7/24 به طور مداوم کنترل از راه دور مسدود کننده سیگنال تلفن همراه برای استفاده از ماشین
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | آنتن های همه جهته 3/6/8/10/12 |
| نام محصول: | مخفی کننده اسکرامبلر تلفن همراه |
GPS LOJACK تلفن همراه سیگنال جمر قابل حمل ضد ردیابی دستی
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| پهنای باند کاری (MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
کنترل از راه دور قابل تنظیم 12W EST-502C8 مختل کننده سیگنال تلفن همراه داخلی داخلی
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |

