همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
کنترل از راه دور خانگی قابل تنظیم 12 واتی Jammer EST-505K1 با 6 باند
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
10 باند سیگنال های تلفن همراه با قدرت بالا ضد انفجار برای ایستگاه های بنزین و میدان های نفت
| توان خروجی تک کانال: | 5-15 وات |
|---|---|
| شعاع محافظ: | 10-100 متر |
| منبع برق: | AC 100-240 ولت |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم , مسدود کننده سیگنال تلفن همراه مسدود کننده آنتن 2
| فرکانس: | CDMA، GSM، DCS، PHS، 3G، WIFI، 4G1، 4G2 |
|---|---|
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| ورودی برق: | AC160V-240V |
آنتن داخلی تلفن همراه 5G Jammer WIFI 12 باند EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
مختل کننده سیگنال تلفن همراه قدرتمند کوچک سیستم ایالات متحده 3G 4G
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 وات سیگنال تلفن همراه 16 باند GSM CDMA 3G 4G سیگنال WiFi EST-502F16
| اندازه: | 376×235×58 میلی متر بدون آنتن |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | جمر GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF، تمام سیگنال جمر |
مسدود کننده سیگنال Wifi 40 واتی قابل تنظیم تلفن همراه WIFI 4G LTE CDMA EST-505F8
| اندازه: | 380(L)×300(W)×90(H)mm |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | مسدود کننده سیگنال جمر |
گیرکردن سیگنال تلفن همراه با برد 25M 3G 2110-2170MHz برای دادگاه حقوقی
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا با 2G/3G/4G1/4G2/WIFI برای مدارس و ارتش
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/WIFI |
| شماره مدل: | EST-505C2 |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 30dBm دستی 10 باندی قابل تنظیم 3G WIFI GSM CDMA مسدود کننده سیگنال
| اندازه: | 170×100×50 میلی متر بدون آنتن (با ارتفاع آنتن در 255 میلی متر) |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | سیگنال جمر |

