همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ adjustable mobile phone signal jammer ] همخوانی داشتن 141 محصولات.
جمر سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم برق با GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G |
کنترل از راه دور جی پی اس جی اس ام جی اس ام 3G 4G LTE 5G WIFI جی پی اس سیگنال تلفن همراه
| نام محصول: | مسدود کننده بمب خودرو |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | +47-50dBm / 50-100W |
| محدوده پارازیت: | شعاع: 50-2000 متر |
40 وات توان متوسط 1 تا 50 متر 8 کانال سیگنال تلفن همراه برای زندان
| محدوده پارازیت: | 1-50 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
14 آنتن قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه با پوشش کامل برای همه سیگنال ها
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | 14 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه GSM CDMA PHS برای مدارس
| محدوده پارازیت: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
کوله پشتی 30 متری مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با باتری Bulit-in
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
صفحه نمایش LCD جمر سیگنال تلفن همراه 12 کانال 30M 2W 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-30M (قوه سیگنال باید در محل ≤-75dBm باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های 12 جهت دار |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 10/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
دستگاه مخرب سیگنال تلفن همراه 20 آنتن 3G 4G وای فای بلوتوث تلفن همراه Scrambler
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| توان خروجی تک (هر باند): | ≤ 33dBm / 2W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (ورودی: AC100-240V؛ خروجی: DC12V 20A)، یا آداپتور ماشین DC12V |
سیگنال موقعیت یابی ماهواره ای جی پی اس وسیله نقلیه سیار تلفن همراه Jammer EST-808KA1
| محدوده پارازیت: | 2-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| محدوده فرکانس انتشار: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده تنظیم قدرت: | 33dBm 6dBm/30KHz (دقیقه) |
1-40 متر سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم Jammer 30 کانال داخلی 12 ماه گارانتی
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 30 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 30 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G |

