همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
مسدود کننده سیگنال GPS خودرو قابل حمل / مسدود کننده / جدا کننده EST-808KB برای سفارشی
| فرکانس: | 1500-1600 مگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| قدرت خروجی کانال: | 3dBm/30KHz (دقیقه) |
آنتن های کنترل از راه دور سیگنال تلفن همراه Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
کنترل از راه دور قابل تنظیم 12W EST-502C8 مختل کننده سیگنال تلفن همراه داخلی داخلی
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
تقویت کننده سیگنال تلفن همراه WIFI 3G 30dBm , مسدود کننده سیگنال موبایل 6 آنتن
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
| آنتن: | 6 آنتن |
بررسیهای تقویتکننده سیگنال تلفن همراه مسدودکننده GPS دستی CDMA
| نام محصول: | مسدود کننده تلفن همراه قابل حمل |
|---|---|
| فرکانس: | 850-970 مگاهرتز |
| پورت خروجی: | CDMA |
سیگنال تلفن همراه 50 واتی 5G Jammer پر قدرت 12 باند EST-850LC12
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
شعاع قابل تنظیم 30M سیگنال تلفن همراه جمر با قدرت بالا با 8 باند
| نام محصول: | مسدود کننده با قدرت بالا |
|---|---|
| توان خروجی متوسط: | 35dBm |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
12 باند سامسونگ تلفن همراه
| توان خروجی تک کانال: | 5-10 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال: | 5-80 متر |
| منبع تغذیه: | AC110240V 4560Hz |
2G 3G قابل حمل تلفن همراه جمر 3 آنتن همه جهته اندازه دستی
| محدوده پارازیت: | 0.5-15 متر (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 3 آنتن همه جانبه |
| قدرت تک خروجی:: | +30dBm /1W |
جمر سیگنال GPS تلفن همراه 3G با جمر GPRS / DCS / UMTS
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| شماره مدل: | EST-505J |

