همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
سیگنال جمر تلفن همراه 2800 میلی آمپر ساعت تک آنتن WIFI دستی
| محدوده پارازیت: | 1-15M (بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
|---|---|
| باتری داخلی: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| منبع تغذیه: | AC110-250V/DC12-36V |
8 کانال سیگنال تلفن ثابت داخلی داخلی برای وای فای DCS 3G
| محدوده پارازیت: | 1-30M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIF |
| ورودی برق: | AC160V-240V |
4G 5G WiFi سیگنال تلفن همراه 12 آنتن کنترل مدیریت نرم افزار قابل تنظیم
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
سیگنال تلفن همراه 3G 4G 5G جمر جهت دار ثابت ساخته شده در آنتن های همه جهته
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
جمر سیگنال تلفن همراه با فرکانس کامل، آنتنهای ساخته شده برای 2G 3G 4G 5G
| حداکثر توان خروجی: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| وزن (واحد اصلی): | 4.3 کیلوگرم |
سیگنال تلفن همراه 2G 3G 4G 5G جمر سیگنال همزمان با قدرت بالا
| کل قدرت خروجی: | 100 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC220V3A --24VDC/20A |
| مصرف برق: | ≤500 وات |
مخزن سیگنال تلفن همراه 40 متری نقره ای AC160V-240V برای مدرسه
| محدوده پارازیت: | 1-40 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIFI، 4G |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه در فضای باز استفاده ثابت ضد انفجار
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| نوع آنتن: | همه جانبه |
| منبع انرژی: | آداپتور برق متناوب (220 ولت) |
کنترل از راه دور جی پی اس جی اس ام جی اس ام 3G 4G LTE 5G WIFI جی پی اس سیگنال تلفن همراه
| نام محصول: | مسدود کننده بمب خودرو |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | +47-50dBm / 50-100W |
| محدوده پارازیت: | شعاع: 50-2000 متر |
صفحه نمایش LCD جمر سیگنال تلفن همراه 12 کانال 30M 2W 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-30M (قوه سیگنال باید در محل ≤-75dBm باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های 12 جهت دار |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 10/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |

