همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
کنترل از راه دور جمر سیگنال تلفن همراه 4 آنتن برای CDMA GSM DCS PHS 3G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M (هنوز به قدرت در ناحیه داده شده بستگی دارد. |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | +33dBm /1W |
| ورودی برق: | AC110V-240V |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه جمر قابل حمل موقعیت یابی ماهواره ای WIFI 3G برای ماشین
| محدوده پارازیت: | 1-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 140×75×35 میلی متر |
| حداکثر توان تابشی: | کمتر از -10dBm |
سیگنال موقعیت یابی ماهواره ای جی پی اس وسیله نقلیه سیار تلفن همراه Jammer EST-808KA1
| محدوده پارازیت: | 2-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| محدوده فرکانس انتشار: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده تنظیم قدرت: | 33dBm 6dBm/30KHz (دقیقه) |
جمر سیگنال تلفن همراه CE RoHS 5 ساخته شده در آنتن های همه جهته 160*100*30 میلی متر
| محدوده پارازیت: | 1-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 5 آنتن داخلی همه جهته |
| قدرت تک خروجی: | +30dBm /1W |
کوله پشتی 30 متری مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با باتری Bulit-in
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
دستگاه مخرب سیگنال تلفن همراه 20 آنتن 3G 4G وای فای بلوتوث تلفن همراه Scrambler
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| توان خروجی تک (هر باند): | ≤ 33dBm / 2W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (ورودی: AC100-240V؛ خروجی: DC12V 20A)، یا آداپتور ماشین DC12V |
آلیاژ آلومینیوم سیگنال تلفن همراه جمر جی پی اس تلفن همراه جمر 16 وات
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
مخزن سیگنال تلفن همراه ضد آب بلستر Shelter برای پمپ بنزین EST-808G
| منبع تغذیه: | آداپتور برق ای - سی |
|---|---|
| زمان عملیات: | 24 ساعت مداوم |
| مصرف برق: | 5 وات |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 3G با 4 آنتن EST-808A
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس بلوک: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه وای فای، مسدود کننده ویدیویی دندان آبی EST-808FII
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
| قدرت خروجی کانال: | 3dBm/30KHz (دقیقه) |

