همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ cell phone signal jammer ] همخوانی داشتن 409 محصولات.
WIFI 30dBm GPS Vehicle Tracking Device EST-808KG For Car 5 Antenna
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| توان خروجی متوسط: | 30dBm |
5 باند کوچک قابل حمل GPS GNSS سیگنال های ردیابی گالیلو با آنتن های داخلی برای استفاده از ماشین
| سیگنال های مسدود کننده: | جی پی اس، گلوناس، گالیله، بیدو، لوکاک و غیره |
|---|---|
| اجسام محافظ: | ردیاب GPS و انواع دیگر دستگاه های موقعیت یابی GPS |
| توان خروجی تک کانال: | +30dBm / 1W |
چمدان قابل حمل Jammer تلفن همراه با 10 آنتن 4G WIFI GPS
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-40 متر |
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W±200mA |
34dBm تلفن همراه کنترل از راه دور Jammer / مسدود کننده EST-505F برای مدرسه
| نام محصول: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| توان خروجی متوسط: | 34dBm |
نوع آنتن داخلی 15 متری تلفن همراه برای سیگنال WIFI 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | قدرت داخلی AC5V /20A |
|---|---|
| آنتن ها: | آنتن های همه جانبه داخلی |
| اندازه: | 397 (L) * 230 (W) * 86 (H) |
مسدود کننده سیگنال 5 آنتن 250 واتی با قدرت بالا، مسدود کننده سیگنال GSM / 3G / WIFI
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدود کننده کنترل از راه دور مشکی 6 واتی، مسدود کننده قابل تنظیم برق GSM / CDMA / 3G
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
درهمساز تلفن همراه با قدرت بالا، جمر آنتن خارجی منبع تغذیه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
آنتن جمر 4 واتی با آداپتور برق متناوب، اسکرامبلر تلفن همراه
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
1500 متر 3 باند با قدرت بالا ضد هواپیماهای بدون سرنشین با آنتن های همه جهت
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |

