همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
جمر سیگنال GPS 34dbm / مسدود کننده سیگنال 4G با 8 آنتن
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| شماره مدل: | EST-808M2 |
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM،DCS/PHS |
جمر سیگنال جیاسام/آبی دندان جیپیاس 30 دسیبلمتر، گیرکردن CDMA 850 مگاهرتزی مشکی
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| فرکانس: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه کنترل از راه دور / مسدود کننده سیگنال تلفن همراه با قابلیت تنظیم قدرت پوسته فلزی
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، 4G |
وای فای / بلوتوث / بی سیم سیگنال تلفن همراه مسدود کننده CDMA , GSM , PHS , DCS , 3G
| محدوده پارازیت: | 1-15M |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G |
مینی سیگنال GPS قابل حمل Jammer EST-808SG با 3 باند برای اتاق کنفرانس
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
| منبع تغذیه: | آداپتور AC (AC 110-240V DC5V) |
ضد ردیاب خودرو جی پی اس سیگنال جمر / ایزولاتور EST-808KA2 , DC 12V - 24V
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| اندازه: | 75mm×21mm×19mm |
جمر سیگنال GPS قابل حمل 6 آنتن ET-808HI برای سفارشی، 1500 - 1600 مگاهرتز
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| شماره مدل: | EST-808HI |
EST-808KA2 150mA سیگنال GPS Jammer / Bloqueador Form GPS L1 یا GPS L2
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| منبع انرژی: | DC12V-24V |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |
سیگنال بی سیم 150 میلی آمپر در فضای باز ردیابی GPS خودرو با سوئیچ
| نام محصول: | جمر سیگنال GPS |
|---|---|
| پورت خروجی: | CDMA/GSM،DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| جریان مصرف: | 150 میلی آمپر |

