همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
کنترل از راه دور 16 کانال GSM DCS 3G 4G 5G سرکوب کننده تداخل GPS
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
12 باند نرم افزار اینترنت اشیا کنترل سیگنال Wifi تلفن همراه با آنتن داخلی با صفحه LCD
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های همه جهته داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 8/9/10/11/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
16 باند سیگنال تلفن همراه قدرتمند با آنتن های جهت دار برای مسدود کردن ارتباطات بی سیم
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
کنترل از راه دور جمر سیگنال تلفن همراه 4 آنتن برای CDMA GSM DCS PHS 3G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M (هنوز به قدرت در ناحیه داده شده بستگی دارد. |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | +33dBm /1W |
| ورودی برق: | AC110V-240V |
سیگنال جمر تلفن همراه 2800 میلی آمپر ساعت تک آنتن WIFI دستی
| محدوده پارازیت: | 1-15M (بستگی به قدرت سیگنال در منطقه داده شده دارد) |
|---|---|
| باتری داخلی: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| منبع تغذیه: | AC110-250V/DC12-36V |
8 کانال سیگنال تلفن ثابت داخلی داخلی برای وای فای DCS 3G
| محدوده پارازیت: | 1-30M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G WIF |
| ورودی برق: | AC160V-240V |
قاب پلاستیکی سبک با صفحه LCD
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
4G 5G WiFi سیگنال تلفن همراه 12 آنتن کنترل مدیریت نرم افزار قابل تنظیم
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
مسدودکننده سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V، خروجی DC5V 12A |
|---|---|
| آنتن ها: | 10 آنتن همه جهته |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
تصویر بی سیم تلفن همراه سیگنال Wifi Jammer GSM CDMA 3G 4G
| منبع تغذیه: | آداپتور برق متناوب (AC110-240V) |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 345(L)×160(W)×52(H)mm |
| نیمه قطر رهگیری: | 1-25 متر (-85dBm) |

