همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
GSM CDMA Signal Prison Hidden Signal Jammer 32W 16 Bands
| ویژگی: | با ماژول پارازیت شبکه، کنترل از راه دور تمام پارازیت ها از طریق کامپیوتر |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-30M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 16 آنتن جهت دار داخلی |
3G WiFi سیگنال تلفن همراه AC 220 ولت آنتن داخلی
| حساس: | -110dBm |
|---|---|
| قدرت کار: | AC 220 ولت |
| مصرف برق: | حدود 100 وات |
صفحه نمایش LCD جمر سیگنال تلفن همراه 12 کانال 30M 2W 5G
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-30M (قوه سیگنال باید در محل ≤-75dBm باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های 12 جهت دار |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 10/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS |
سیگنال موقعیت یابی ماهواره ای جی پی اس وسیله نقلیه سیار تلفن همراه Jammer EST-808KA1
| محدوده پارازیت: | 2-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| محدوده فرکانس انتشار: | 1500-1600 مگاهرتز |
| محدوده تنظیم قدرت: | 33dBm 6dBm/30KHz (دقیقه) |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
3G 4G 5G 10 باند آنتن های ثابت همه جهته تلفن همراه و Wifi Jammer
| حداکثر توان خروجی: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| مصرف برق: | ≤80 وات |
جمر سیگنال تلفن همراه با فرکانس کامل، آنتنهای ساخته شده برای 2G 3G 4G 5G
| حداکثر توان خروجی: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| وزن (واحد اصلی): | 4.3 کیلوگرم |
کنترل نرم افزار مدیریت هوشمند اینترنت اشیا اختیاری EST-804F12 12 باند تلفن همراه 2G 3G 4G 5G سیگنال جمر WIFI
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
8 آنتن سیگنال تلفن همراه جمر قابل حمل موقعیت یابی ماهواره ای WIFI 3G برای ماشین
| محدوده پارازیت: | 1-15 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 140×75×35 میلی متر |
| حداکثر توان تابشی: | کمتر از -10dBm |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK سیگنال جمر کنترل از راه دور 25 متر
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/دوربین ه |

