همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ mobile phone jammer ] همخوانی داشتن 429 محصولات.
12 باند مسدود کننده سیگنال تلفن همراه کنترل از راه دور ثابت 3G 4G 5G وای فای قابل تنظیم
| شعاع جمینگ: | 1-60 M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 12 آنتن خارجی همه جهته |
| رنگ: | مشکی |
2G 3G 4G 5G تلفن همراه Wifi Jammer کنترل از راه دور ثابت ثابت
| حداکثر قدرت کار: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| مصرف برق: | ≤80 وات |
40 وات توان متوسط 1 تا 50 متر 8 کانال سیگنال تلفن همراه برای زندان
| محدوده پارازیت: | 1-50 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
سیگنال تلفن همراه 50 واتی 5G Jammer پر قدرت 12 باند EST-850LC12
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
مسدود کننده 18 باند تلفن همراه EST-502F18 WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signal Jammer
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 18 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 18 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 باند تلفن همراه 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Signal Jammer
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 20 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 20 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1 - 40 متر پارازیت سیگنال تلفن همراه Jammer EST-502F22 22 باند خروجی کل 44 وات
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 22 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 22 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
مسدود کننده سیگنال سیگنال تلفن همراه EST-502F24 OEM 24 باند مسدود کننده سیگنال همه بی سیم
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 24 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 24 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1-40 متر قابل تنظیم 24/7 به طور مداوم 8 باند تلفن همراه 2G 3G 4G WIFI سیگنال جمر جیپیاس
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
آداپتور AC صفحه نمایش LCD 33dBm/2W مسدود کننده دریافت تلفن همراه
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های همه جهته داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 8/9/10/11/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |

