همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه GSM CDMA PHS برای مدارس
| محدوده پارازیت: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
جمر تلفن همراه با قدرت بالا 250 وات برای فضای داخلی 4G 5G
| حداکثر توان خروجی: | 250 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --24VDC/42A |
| مصرف برق: | ≤750W (220V/3.5A) |
آنتن داخلی تلفن همراه 5G Jammer WIFI 12 باند EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |
سیگنال تلفن همراه 50 واتی 5G Jammer پر قدرت 12 باند EST-850LC12
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
چمدان قابل حمل Jammer تلفن همراه با 10 آنتن 4G WIFI GPS
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 10-40 متر |
| قدرت تک خروجی: | +33dBm / 2W±200mA |
کنترل از راه دور دستی Scrambler تلفن همراه قابل حمل WiFi GPS
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| پهنای باند کاری (MHz): | 10 باند شامل GSM، CDMA، DCS، PCS، 3G، 4G، 4G LTE، 5G، WIFI، GPS، Lojack، VHF، UHF، 315،433 و غیره. |
| آنتن: | 10 آنتن همه جهته |
2000M فاصله طولانی گلوناس گالیلو GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| توضیحات: | 6-10 کانال Manpack Jammer |
|---|---|
| ابعاد: | 488 (L) 369 × (W) × 189 (ساعت) میلی متر شامل آنتن نیست |
| نوع آنتن: | آنتن های بهاری Omni با افزایش بالا و آنتن های پانل جهت دار |
14 آنتن های چند عملکردی مسدود کننده تلفن همراه GPS VHF UHF تداخل 5-80m
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| ضمانت: | 1 سال |
| آنتن: | 14 عدد آنتن Omni Directional |

