همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
12 آنتن داخلی سیگنال ثابت تلفن همراه WIFI 700 مگاهرتز 3G/4G/5G
| محدوده پارازیت: | 1-30M (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | آنتن های جهت دار داخلی |
| حداکثر توان خروجی: | ≤37dBm |
4G + WIFI Directional 8 باند کنترل از راه دور Jammer EST-505K3 برای سفارشی
| مدل: | EST-505K3 |
|---|---|
| نام تجاری: | EST |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
کنترل از راه دور نرم افزار سیگنال جمر سیگنال تلفن همراه وای فای 4G
| منبع تغذیه: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 270 (L)×240 (W)×60 (H) |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
گیرنده سیگنال تلفن همراه 150 وات 3dBi ثابت 4G WIFI 12 باند 380*220*85 میلیمتر
| محدوده پارازیت: | 1-200㎡ (هنوز به قدرت سیگنال در ناحیه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 12 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 380*220*85 میلیمتر |
نوع چمدان جمر سیگنال تلفن همراه 450 واتی برای 12 باند 3G 4G 5G
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A |
| مصرف برق: | ≤3000 |
صداگیر سیگنال تلفن ثابت با آنتن برای 4G 5G WIFI
| حداکثر توان خروجی: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/15A |
| مصرف برق: | ≤70 وات |
12 باند سامسونگ تلفن همراه
| توان خروجی تک کانال: | 5-10 وات |
|---|---|
| محدوده جنجال: | 5-80 متر |
| منبع تغذیه: | AC110240V 4560Hz |
قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه جمر 60 وات قدرت بالا چمدان قابل حمل
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| آنتن ها: | 11 آنتن داخلی همه جهته |
| شعاع جمینگ: | 0-60 متر قابل تنظیم |
دستگاه مسدودکننده سیگنال تلفن ثابت با شعاع 20 متر برای واکی تاکی WIFI 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V، خروجی DC5V 12A |
|---|---|
| آنتن ها: | 12 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 400(L)×130(W)×40(H)mm |
جمر 12 باندی 5 گرمی تلفن همراه سیگنال Wifi Jammers EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |

