همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
1-40 متر سیگنال تلفن همراه قابل تنظیم Jammer 30 کانال داخلی 12 ماه گارانتی
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 30 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 30 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G |
12 باند نرم افزار اینترنت اشیا کنترل سیگنال Wifi تلفن همراه با آنتن داخلی با صفحه LCD
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-25M (می تواند بر اساس نیاز شما تنظیم شود، قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های همه جهته داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | باندهای OEM 8/9/10/11/12 شامل GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
ماشین داخلی استفاده از تلفن همراه Scrambler Jammer 8 آنتن کنترل از راه دور
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
مسدود کننده سیگنال GPS 10 باند، مسدود کننده Lojack، با باتری داخلی و استفاده از دوشاخه AC
| منبع تغذیه: | باتری AC 100-240 ولت و 24 ولت |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 450mm x 270mm x 105mm |
| کاربرد: | استفاده امنیتی یا استفاده نظارتی |
قاب پلاستیکی سبک با صفحه LCD
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 10 آنتن روی دیوار 3G ثابت
| حداکثر توان خروجی: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--DC5V/15A |
| مصرف برق: | ≤70 وات |
مسدودکننده سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V، خروجی DC5V 12A |
|---|---|
| آنتن ها: | 10 آنتن همه جهته |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
850 مگاهرتز - 894 مگاهرتز جمر پرقدرت 2G 3G 4G LTE WIFI برای مدارس
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
کوله پشتی نظامی GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| تایپ کنید: | جمر کوله پشتی با قدرت بالا |
|---|---|
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 8 عدد آنتن همه جهته |
80 متر بی سیم قابل حمل تلفن همراه جمر RCIED Scrambler فرکانس رادیویی
| تایپ کنید: | کوله پشتی قابل حمل سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا |
|---|---|
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 8 عدد آنتن همه جهته |

