همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
همزمان سازی فرکانس جمر سیگنال WIFI تلفن همراه برای 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | قدرت داخلی: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| مصرف برق: | ≤160 وات |
| رطوبت نسبی: | ≤85% |
جمر سیگنال تلفن همراه با فرکانس کامل، آنتنهای ساخته شده برای 2G 3G 4G 5G
| حداکثر توان خروجی: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| وزن (واحد اصلی): | 4.3 کیلوگرم |
Jammer تلفن همراه چند منظوره 3G 4G EST-808N3 , GPS WiFi Lojack Jammer
| نام محصول: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| فرکانس پارازیت: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,Lojack,GPS |
| محدوده پارازیت: | 1-30 متر (-75dbm) |
1-40 متر قابل تنظیم 24/7 به طور مداوم 8 باند تلفن همراه 2G 3G 4G WIFI سیگنال جمر جیپیاس
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
16 کانال جمر سیگنال تلفن همراه سیگنال گیر دسکتاپ برای استفاده نظامی
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | 16 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
12 آنتن سیگنال GPS مسدود کننده پایه دیواری برای جداسازی سیگنال GPS خودرو
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | 12 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
14 آنتن قابل تنظیم سیگنال تلفن همراه با پوشش کامل برای همه سیگنال ها
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | 14 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 وات سیگنال تلفن همراه 16 باند GSM CDMA 3G 4G سیگنال WiFi EST-502F16
| اندازه: | 376×235×58 میلی متر بدون آنتن |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| عملکرد: | جمر GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF، تمام سیگنال جمر |
مسدود کننده سیگنال GPS آنتن 16 برای استفاده در اتومبیل / دفتر، بلوک مسدود کننده تلفن همراه
| مواد: | فلز |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| باندها: | 16 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه 8 باند 2G 3G 4G Omni Directional
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

