همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
جمر سیگنال 8 باند 3G 4G ثابت داخلی داخلی با قدرت بالا 3G 4G Jammer
| محدوده پارازیت: | 1-60 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
40 وات توان متوسط 1 تا 50 متر 8 کانال سیگنال تلفن همراه برای زندان
| محدوده پارازیت: | 1-50 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
8 آنتن UHF VHF سیگنال جمر ماشین داخلی با استفاده از کنترل از راه دور به شعاع 40 متر
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
کانال های قابل تنظیم سیگنال موبایل 10 باندی با شعاع 40 متر
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-40 متر (هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 10 آنتن همه جهته |
| قدرت تک خروجی: | ≤35dBm/3W (قابل تنظیم با دکمه تنظیم قدرت) |
کوله پشتی تلفن همراه سیگنال جمر 8 آنتن GSM 3G 4G 5G 10 وات برای مزرعه
| تایپ کنید: | جمر سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا کوله پشتی |
|---|---|
| قدرت تک خروجی: | 10 وات |
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
8 آنتن 3G 4G WIFI سیگنال تلفن همراه با کانکتور USB
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| نام: | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
شارژ ماشین 8 آنتن 5G GPS سیگنال جمر 16 وات
| محدوده پارازیت: | 1-40M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته با بهره بالا |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه UHF VHF 3G 25 متری 8 آنتن گیر
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر (هنوز به شدت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | سفید |
مسدود کننده سیگنال وای فای تلفن همراه 3G 4G 5G با 18 باند مسدود کننده سیگنال کنترل از راه دور
| منبع تغذیه: | ورودی AC100V-240V، خروجی DC12V 20A)، یا آداپتور اتومبیل DC12V |
|---|---|
| آنتن ها: | 18 آنتن همه جانبه |
| اندازه: | 390*235*58mm (به استثنای آنتن ها) |
3G WiFi سیگنال تلفن همراه AC 220 ولت آنتن داخلی
| حساس: | -110dBm |
|---|---|
| قدرت کار: | AC 220 ولت |
| مصرف برق: | حدود 100 وات |

