همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 138 محصولات.
3G 4G 5G 10 باند آنتن های ثابت همه جهته تلفن همراه و Wifi Jammer
| حداکثر توان خروجی: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--5VDC/20A |
| مصرف برق: | ≤80 وات |
4G + WIFI Directional 8 باند کنترل از راه دور Jammer EST-505K3 برای سفارشی
| مدل: | EST-505K3 |
|---|---|
| نام تجاری: | EST |
| محدوده پارازیت: | 1-20 متر |
سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 10 آنتن روی دیوار 3G ثابت
| حداکثر توان خروجی: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC--DC5V/15A |
| مصرف برق: | ≤70 وات |
نوع آنتن داخلی 15 متری تلفن همراه برای سیگنال WIFI 2G 3G 4G 5G
| منبع تغذیه: | قدرت داخلی AC5V /20A |
|---|---|
| آنتن ها: | آنتن های همه جانبه داخلی |
| اندازه: | 397 (L) * 230 (W) * 86 (H) |
جمر تلفن همراه قابل حمل 3G , 4G LET Wmax Jammer / مسدود کننده با 6 آنتن
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
مسدودکننده سیگنال تلفن همراه 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V، خروجی DC5V 12A |
|---|---|
| آنتن ها: | 10 آنتن همه جهته |
| وزن: | حدود 2 کیلوگرم |
11 باند از جنس استنلس استیل نقره ای تلفن همراه، مسدود کننده سیگنال تلفن همراه و WIFI / گوشی
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| پارازیت: | تلفن همراه |
| پهنای باند کاری (MHz): | CDMA، GSM، PHS، DCS، 3G، WIFI، LTE، UHF، VHF |
850 مگاهرتز - 894 مگاهرتز جمر پرقدرت 2G 3G 4G LTE WIFI برای مدارس
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل |
کوله پشتی نظامی GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| تایپ کنید: | جمر کوله پشتی با قدرت بالا |
|---|---|
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 8 عدد آنتن همه جهته |
80 متر بی سیم قابل حمل تلفن همراه جمر RCIED Scrambler فرکانس رادیویی
| تایپ کنید: | کوله پشتی قابل حمل سیگنال تلفن همراه با قدرت بالا |
|---|---|
| شعاع جمینگ: | 1-80 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 8 عدد آنتن همه جهته |

