همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 138 محصولات.
ماشین داخلی استفاده از تلفن همراه Scrambler Jammer 8 آنتن کنترل از راه دور
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
7/24 به طور مداوم کنترل از راه دور مسدود کننده سیگنال تلفن همراه برای استفاده از ماشین
| محدوده پارازیت: | 0-40 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
|---|---|
| آنتن ها: | آنتن های همه جهته 3/6/8/10/12 |
| نام محصول: | مخفی کننده اسکرامبلر تلفن همراه |
مسدود کننده سیگنال 6 آنتن 600 واتی تلفن همراه با قدرت بالا GSM / 3G / WIFI / 4G LTE
| مواد: | فلز + الکترونیک |
|---|---|
| شعاع محافظ: | 50-500 متر |
| سیگنال محافظ: | سیگنال تلفن همراه، WIFI، GPS، UHF، VHF یا مشتری |
دستگاه اسکرامبلر تلفن همراه OEM، جمر فرکانس GPS برای ماشین / تاکسی / اتوبوس
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M (قوه سیگنال باید در محل ≤-75dBm باشد) |
|---|---|
| آنتن: | آنتن های همه جهته داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 5 باند، GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 (یا GSM/DCS/WIFI/GPS)، OEM موجود |
مسدود کننده سیگنال تلفن همراه GSM CDMA PHS برای مدارس
| محدوده پارازیت: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جانبه |
| رنگ: | مشکی |
18 آنتن قدرتمند تلفن همراه ثابت GPS VHF UHF RC سیگنال های بمب های کاروان برای استفاده نظامی
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری پس از دریافت کامل پرداخت |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
4 باند قدرت بالا ضد هواپیماهای بدون سرنشین GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 کنترل از راه دور بلاک
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی خنثی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1-3 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | 100٪ قبل از حمل و نقل، Western Union، T/T |
جمر تلفن همراه با قدرت بالا 250 وات برای فضای داخلی 4G 5G
| حداکثر توان خروجی: | 250 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --24VDC/42A |
| مصرف برق: | ≤750W (220V/3.5A) |
9 باند کمد پشتی با قدرت بالا با کنترل دور سیم
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی عصبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3-8 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، Paypal، وسترن یونیون، T/T |
آنتن داخلی تلفن همراه 5G Jammer WIFI 12 باند EST-504K10
| حداکثر توان خروجی: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/8A |
| مصرف برق: | ≤150 وات |

