همه محصولات
-
لنس-کاناداارسال سریع و بدون مشکل -
لوسیلا-برزیلتجهیزات با کیفیت خوب، فروشنده بسیار مسئولیت پذیر و تحویل سریع. من به همه جامعه علی بابا / AliExpress توصیه می کنم. حتما واحدهای بیشتری میخرم. -
Hamadivo-فرانسهپرفروش ترین، معامله خوب و زمان تحویل سریع
کلید واژه ها [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
چمدان قابل حمل 12 باند 3G 4G 5G تلفن همراه Jammer برای فضای داخلی داخلی
| کل توان خروجی: | 800 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | 220VAC --27VDC/150A |
| مصرف برق: | ≤3000 وات |
محدوده کاری قابل تنظیم 12 باندی سیگنال تلفن همراه 5G
| کل توان خروجی: | 450 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| مصرف برق: | ≤3000 |
11 باند سفارشی 2G 3G 4G / وای فای / GPS / واکی تاکی سیگنال جیمر قابل حمل 60W قدرت بالا
| نوع: | جمر سیگنال پر قدرت قابل حمل |
|---|---|
| شعاع پارازیت: | 0-60 متر قابل تنظیم (@-75dBm، هنوز به قدرت سیگنال در منطقه داده شده بستگی دارد) |
| آنتن: | 11 عدد آنتن همه جهته |
14 آنتن قابل حمل GPS سیگنال بی سیم جمر باندهای کامل 12000 میلی آمپر ساعت
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 14 عدد آنتن همه جهته |
سیگنال GPS قابل حمل تلفن همراه جمر 8 آنتن 2G/3G/4G/Wifi با باتری داخل
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
کنترل از راه دور قابل تنظیم 12W EST-502C8 مختل کننده سیگنال تلفن همراه داخلی داخلی
| محدوده پارازیت: | 1-25 متر |
|---|---|
| آنتن: | 8 آنتن همه جهته |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM، DCS، 3G، CDMA، WIFI، 4G، GPS |
سیگنال جمر تلفن همراه 8 آنتن ثابت 3G WIFI
| تک خروجی برق (هر باند): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| منبع تغذیه: | ورودی AC160V-240V /خروجی DC 5V 15A |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 360*180*60 میلی متر |
دستگاه پارازیت سیگنال تلفن همراه 8 باندی دیواری
| محدوده پارازیت: | 1-15M |
|---|---|
| آنتن: | 8 عدد آنتن جهت دار داخلی |
| پهنای باند کاری (MHz): | 8 باند شامل GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
4500 میلی آمپر ساعت WIFI GPS قابل حمل تلفن همراه جمر 18 آنتن 2G 3G 4G 5G
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 آنتن های همه جهته |
10 باند 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Signal Jammer EST-808H10
| تایپ کنید: | جمر سیگنال دستی قابل حمل |
|---|---|
| محدوده پارازیت: | شعاع 1-20 متر (قدرت سیگنال باید ≤-75dBm در محل باشد) |
| آنتن: | 10 آنتن همه جهته |

